Altualne oferty pracy

Wolne miejsca pracy które czekaja własnie na Ciebie

Szczegóły oferty:

Fizjoterapeuta

  • Miejsce pracy:

    Deutschland

  • Opis stanowiska:

    Nacisk kładziony jest na ortopedię / chirurgię i fizjoterapię sportową. Brak wiedzy można uzupelnic poprzez szkolenia wewnętrzne. Chętnie wspieramy również zewnętrzne certyfikaty z dodatkowymi kwalifikacjami.
    Język niemiecki w stopniu komunikatywnym, lub język angielski.

  • Wymagania:

    • Chęci i predyspozycji do pracy na stanowisku fizjoterapeuty

    • Wysokich umiejętności interpersonalnych oraz kultury osobistej

    • Entuzjazmu, ambicji, kreatywności, dokładności, sumienności i odpowiedzialności

    • Zdolności samodzielnego rozwiązywania problemów

    • Umiejętności pracy zespołowej

  • Oferujemy:

    • Umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieograniczony

    • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

    • Przeprowadzenie procesu nostryfikacyjnego

    • Urlop

    • Wynagrodzenie od 2500 Euro

    • Praca od stycznia 2020

Chętnych prosimy o przesłanie aplikacji, wraz z klauzulą: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.97 r. Dz.U. nr 133 poz. 883).”, na adres:
praca@a-z-p.de